Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Settings
mk: Поставки
