Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Block
mn: Хавтан

en: Revert
mn: Буцаах

en: Dashboard
mn: Самбар
