Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: True
mr: सत्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Block
mr: भाग

en: Normal
mr: साधारण

en: here
mr: येथे
