Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Other...
my: အခြား ...
