Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: here
nn: her

en: Dashboard
nn: Styringspanel
