Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
