Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Variable
ps: بدلیده

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Block
ps: غونډ

en: Permission
ps: اجازه

en: Broken
ps: مات
