Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet
