Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Variable
sk: Premenná

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Block
sk: Blok

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: here
sk: tu

en: Default front page
sk: Predvolená titulná strana

en: Original
sk: Originál

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Context
sk: Kontext

en: administer string overrides
sk: administrácia string overrides

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Broken
sk: Nefunkčný
