Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Block
sl: Blok

en: Default front page
sl: Privzeta vstopna stran

en: Revert
sl: Povrni

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Context
sl: Kontekst

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
