Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Block
sq: Bllokuar

en: Default front page
sq: Faqja e prezgjedhur e hyrjes

en: Revert
sq: Rikthe

en: Permission
sq: Të drejta

en: Context
sq: Konteksti
