Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Block
sr: Блок

en: Default front page
sr: Основна насловна страна
