Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: here
ug: بۇ يەر

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
