Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Variable
vi: Biến

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: True
vi: Đúng

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Block
vi: Khối

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Normal
vi: Bình thường

en: here
vi: ở đây

en: Default front page
vi: Trang trước mặc định

en: Original
vi: Gốc

en: Features
vi: Tính năng

en: Feature
vi: Tính năng

en: Revert
vi: Trở lại

en: Privacy
vi: Riêng tư

en: Permission
vi: Quyền

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Autodetect
vi: Tự động phát hiện

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: Broken
vi: Bị hỏng

en: Other...
vi: Khác...
