Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Block
am: ጥምር

en: Default front page
am: ነባሪ የፊትለፊት ገጽ

en: Permission
am: ፈቃድ
