Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Block
az: Blok

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Default front page
az: Defolt əsas səhifə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Permission
az: İcazə

en: Context
az: Kontekst

en: Broken
az: Qırıq
