Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Variable
be: Зменная

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Block
be: Блок

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Default front page
be: Прадвызначаная першая старонка

en: Features
be: Функцыі

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Permission
be: Дазвол

en: Context
be: Кантэкст

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
