Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel
