Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Variable
cs: Proměnná

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Block
cs: Blok

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: here
cs: zde

en: Default front page
cs: Výchozí titulní strana

en: Original
cs: Původní

en: Revert
cs: Vrátit

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Context
cs: Kontext

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Broken
cs: Poškozeno

en: Saved %title.
cs: %title byl uložen.

en: Other...
cs: Jiné...
