Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Block
eu: Blokea

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: here
eu: hemen

en: Default front page
eu: Lehenego orri lehenetsia

en: Original
eu: Originala

en: Permission
eu: Baimena

en: OG settings
eu: OG ezarpenak

en: Context
eu: Testuingurua

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Broken
eu: Apurtuta
