Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Permission
gu: પરવાનગી
