Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Variable
hu: Változó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: True
hu: Igaz

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Default page
hu: Alapértelmezett oldal

en: View
hu: Megtekintés

en: Block
hu: Blokk

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: here
hu: ide

en: Default front page
hu: Alapértelmezés szerinti címlap

en: Original
hu: Eredeti

en: No groups found.
hu: Nem találhatóak csoportok.

en: Features
hu: Jellemzők

en: Feature
hu: Jellemző

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Spaces presets
hu: Spaces beállítások

en: Spaces feature
hu: Spaces-jellemző

en: administer spaces
hu: területek adminisztrációja

en: Node type in current feature
hu: Tartalomtípus a jelenlegi jellemzésben

en: Group space
hu: Csoport tér

en: Add new account
hu: Új felhasználói fiók létrehozása

en: Term space
hu: Címke terület

en: Choose one of the following vocabularies to enable for use with Spaces.
hu: Az alábbi szótárak közül kiválasztható egy a <em>Spaces</em> modullal való használathoz.

en: User space
hu: Felhasználói tér

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Broken
hu: Sérült

en: Type of user argument to allow
hu: Engedélyezett felhasználói argumentumok típusa

en: Only allow numeric UIDs
hu: Csak számot enged azonosítónak

en: Only allow string usernames
hu: Csak szöveges felhasználónevek engedélyezése

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
hu: Számszerű azonosítókat és felhasználói neveket is megenged

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
hu: Csak a kiválasztott jogosultsági jelzővel rendelkező felhasználók tudnak majd hozzáférni ehhez a megjelenítéshez. Meg kell jegyezni, hogy a „minden nézet elérése” jogosultsággal rendelkező felhasználók minden nézetet láthatnak, függetlenül a többi jogosultságtól.

en: A post of this type is <strong>private</strong>. Only members of this !typename will be able to see it.
hu: Ezen bejegyzés típusa <strong>zárt</strong>. !typename tagjai férhetnek csak hozzá.

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
hu: Ez a bejegyzés <em>nyilvános</em>. Minden látogató hozzáférhet.

en: Saved %title.
hu: %title elmentése megtörtént.

en: Feature: @feature
hu: Funkció: @feature

en: Customized
hu: Testreszabott

en: Reorder menu
hu: Menü sorrendjének módosítása

en: Custom dashboards
hu: Egyedi kezelőfelületek

en: Other...
hu: Egyéb...

en: Incompatible
hu: Inkompatibilis
