Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Block
lt: Blokas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: here
lt: čia

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Original
lt: Orginalas

en: Features
lt: Savybės

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Permission
lt: Leidimai

en: Context
lt: Kontekstas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Broken
lt: Sugedęs

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
lt: Šio tipo įrašas yra <strong>viešas</strong>. Visi lankytojai jį matys.

en: Other...
lt: Kita...
