Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
