Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Variable
nl: Variabele

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Block
nl: Blok

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Normal
nl: Normaal

en: here
nl: hier

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Original
nl: Origineel

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Group space
nl: Groepsruimte

en: Add new account
nl: Nieuwe account toevoegen

en: Broken
nl: Defect

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
nl: Een bericht van dit type is <strong> publiek</strong>. Alle bezoekers zullen het kunnen zien.

en: Select a group
nl: Groep selecteren

en: Reorder menu
nl: Menu opnieuw opbouwen

en: Other...
nl: Andere...

en: Incompatible
nl: Incompatibel
