Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: Variable
oc: Variabla

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Block
oc: Blòt

en: Overridden
oc: Espotit

en: here
oc: aicí

en: Default front page
oc: Pagina d'acuèlh per defaut

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Feature
oc: Foncionalitat

en: Revert
oc: Restablir

en: Permission
oc: Dreit

en: Context
oc: Contèxte

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Broken
oc: Brisé

en: Only allow numeric UIDs
oc: Autorizar pas que les UID numericas

en: Only allow string usernames
oc: N'autoriza que les cadenas de noms d'utilizaire

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
oc: Autorizar a la fois les UIDs numericas e los noms d'utilizaires

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
oc: Sols los utilizaires disposant del drech d'accès apropariat pourront accedir a aqueste afichatge. Notatz que los utilizaires disposant des dreches "accedir a totas las vistas" pourront consultar totas las vistas, indépendamment des autres dreches.
