Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Variable
pl: Zmienna

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Block
pl: Blok

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: here
pl: tutaj

en: Default front page
pl: Domyślna strona główna

en: Original
pl: Oryginał

en: No groups found.
pl: Nie znaleziono żadnych grup.

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Revert
pl: Przywróć

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: OG settings
pl: Ustawienia OG

en: Context
pl: Kontekst

en: Create new preset
pl: Stwórz nowe ustawienie

en: Group space
pl: Przestrzeń grupy

en: Add new account
pl: Dodaj nowe konto

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: Type of user argument to allow
pl: Rodzaj argumentu dla kont użytkowników

en: Only allow numeric UIDs
pl: Tylko identyfikatory numeryczne

en: Only allow string usernames
pl: Tylko nazwy użytkowników

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
pl: Zarówno identyfikatory numeryczne, jak i nazwy użytkowników

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
pl: Dostęp do widoku w tym formacie będą mieli tylko użytkownicy posiadający wskazane uprawnienia oraz ci użytkownicy, którzy posiadają uprawnienia do "wyświetlania wszystkich widoków".

en: Your group membership settings were saved successfully.
pl: Twoje ustawienia członkostwa w grupach zostało zapisane.

en: A post of this type is <strong>private</strong>. Only members of this !typename will be able to see it.
pl: Wpis tego typu jest <strong>prywatny</strong>. Jedynie członkowie  !typename będą w stanie go zobaczyć.

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
pl: Wpis tego typu jest <strong>publiczny</strong>. Wszyscy odwiedzający będą w stanie go zobaczyć.

en: Saved %title.
pl: Zapisano %title.

en: Configure features for this space.
pl: Skonfiguruj funkcjonalności dla tej przestrzeni.

en: Sets a space as the active space.
pl: Ustawia aktywną przestrzeń.

en: Reorder menu
pl: Przeorganizuj menu

en: Other...
pl: Inne...
