Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Default front page
th: หน้าแรกของเว็บไซต์

en: Feature
th: ลักษณะการทำงาน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Context
th: บริบท

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
