Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: File path
af: Lêerpad

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Upload
af: Oplaai

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Primary links
af: Primêre skakels

en: Secondary links
af: Sekondêre skakels

en: Use the default logo
af: Gebruik die versteklogo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
af: Merk hier indien jy die tema wil gebruik met die logo wat daarmee verskaf is.
