Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Logo
am: አርማ

en: Slogan
am: መፈክር

en: Primary links
am: ቀዳማዊ አገናኞች

en: Secondary links
am: ተከታይ አገናኞች

en: Shortcut icon
am: አማራጭ ኣዶ

en: Use the default logo
am: ነባሪውን አርማ ተጠቀም

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
am: ገጽታውአብሮት የመጣውን አርማ እንዲጠቀም ከፈለክ እዚህ ጋር ጠቅ አድርግ።

en: Use the default shortcut icon.
am: ነባሪውን አማራጭ ኣዶ ተጠቀም።

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
am: ገጽታው ነባራዊውን የአማራጭ ኣዶ እንዲጠቀም ከፈለክ እዚህ ጋር ጠቅ አድርግ።
