Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: File path
ar: مسار الملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Upload
ar: رفع

en: Logo
ar: الشعار

en: Slogan
ar: الشعار

en: Primary links
ar: الروابط الأساسية

en: Secondary links
ar: الروابط الثانوية

en: Shortcut icon
ar: رمز الاختصار

en: Use the default logo
ar: استخدم الشعار المبدئي

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ar: اختر هنا إذا أردت أن تستخدم السمة الشعار الذي صمم معها.

en: Use the default shortcut icon.
ar: استخدم أيقونة الاختصار المبدئية.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
ar: أشر هنا إذا أردت أن تستخدم السمة الأيقونة المبدئية.
