Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Upload
ast: Xubir

en: Primary links
ast: Enllaces principales

en: Secondary links
ast: Enllaces secundarios
