Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Theme
be: Тэма

en: Upload
be: Загрузіць

en: Logo
be: Лагатып

en: Slogan
be: Слёган

en: Primary links
be: Галоўнае меню

en: Secondary links
be: Другаснае меню

en: Shortcut icon
be: Абразок

en: Use the default logo
be: Карыстацца з дапомнага лягатыпу

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
be: Пастаўце тут пстрычку, каб сыстэма карысталася з дапомнага лягатыпу.

en: Use the default shortcut icon.
be: Выкарыстоўваць дапомны абразок.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
be: Пазнацьце гэнае поле, каб сыстэма выкарыстоўвала дапомны абразок.
