Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Upload
bg: Трансфер

en: Logo
bg: Лого

en: Slogan
bg: Мото

en: Primary links
bg: Основни връзки

en: Secondary links
bg: Допълнителни връзки

en: Shortcut icon
bg: Икона за връзка

en: Use the default logo
bg: Използвай логото по подразбиране

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
bg: Щракнете тук, ако желаете темата да използва логото по подразбиране.

en: Use the default shortcut icon.
bg: Използвай икона по подразбиране.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
bg: Щракнете тук, ако желаете темата да използва икона по подразбиране.
