Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Primary links
bs: Primarni linkovi

en: Secondary links
bs: Sekundarni linkovi
