Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Theme
ca: Tema

en: Upload
ca: Puja

en: Logo
ca: Logotip

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Primary links
ca: Enllaços primaris

en: Secondary links
ca: Enllaços secundaris

en: Shortcut icon
ca: Icona drecera

en: Use the default logo
ca: Utilitza el logotip predeterminat

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ca: Activeu aquí si voleu que el tema faci servir el logotip subministrat amb ell.

en: Use the default shortcut icon.
ca: Empra la icona drecera predeterminada.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
ca: Marqueu aquí si voleu que el tema utilitzi la icona drecera predeterminada.

en: Site logo
ca: Logotip del lloc
