Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Upload
cs: Nahrát

en: Primary links
cs: Primární odkazy

en: Secondary links
cs: Sekundární odkazy

en: Shortcut icon
cs: Ikona webu

en: Use the default logo
cs: Použít výchozí logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
cs: Zaškrtněte, pokud má téma vzhledu použít logo dodané přímo s ním.

en: Use the default shortcut icon.
cs: Použít výchozí ikonu.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
cs: Zaškrtněte, pokud chcete použít výchozí ikonu tématu vzhledu.

en: Site logo
cs: Logo webu
