Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: File path
da: Filsti

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Theme
da: Tema

en: Primary links
da: Primære links

en: Secondary links
da: Sekundære links

en: Shortcut icon
da: Genvejsikon

en: Use the default logo
da: Brug standardlogo.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
da: Aktiver dette hvis du ønsker at temaet skal bruge det medfølgende logo.

en: Use the default shortcut icon.
da: Brug standard genvejsikonet.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
da: Aktiver dette hvis du ønsker at temaet skal bruge det medfølgende genvejsikon.
