Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: File path
de: Dateipfad

en: Settings
de: Einstellungen

en: Upload
de: Hochladen

en: Primary links
de: Hauptlinks

en: Secondary links
de: Sekundärlinks

en: Spaces
de: Leerzeichen

en: Shortcut icon
de: Favicon

en: Use the default logo
de: Standardlogo benutzen

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
de: Mitgeliefertes Logo des Themes benutzen.

en: Use the default shortcut icon.
de: Standard-Favicon benutzen.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
de: Ankreuzen, falls das Theme das Standardicon benutzen soll.

en: Site logo
de: Logo der Website
