Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Slogan
dz: འབོ་ཚིག

en: Shortcut icon
dz: མགྱོགས་ཐབས་ངོས་དཔར།

en: Use the default logo
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལས་རྟགས་འདི་  ལག་ལེན་འཐབ།

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ བརྗོད་དོན་འདི་ལས་རྟགས་བཀྲམ་སྤེལ་འབད་ཡོད་མི་དང་བཅས་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་པ་ཅིན་  ནཱ་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: Use the default shortcut icon.
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཐུང་ཀུའི་ངོས་དཔར་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་  བརྗོད་དོན་འདི་གིས་  སྔོན་སྒྲིག་ཐུང་ཀུའི་ངོས་དཔར་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་དགོ་པ་ཅིན་  ནཱ་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད།
