Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Theme
el: Θέμα

en: Upload
el: Αποστολή

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: Primary links
el: Πρωτεύοντες σύνδεσμοι

en: Secondary links
el: Δευτερεύοντες σύνδεσμοι

en: Shortcut icon
el: Εικονίδιο συντόμευσης

en: Use the default logo
el: Να χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο λογότυπο

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
el: Επιλέξτε το, αν θέλετε η θεματική παραλλαγή να χρησιμοποιεί το δικό της λογότυπο.

en: Use the default shortcut icon.
el: Να χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο εικονίδιο συντόμευσης.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
el: Επιλέξτε το, αν θέλετε η θεματική παραλλαγή να χρησιμοποιεί το προεπιλεγμένο εικονίδιο συντόμευσης.

en: Site logo
el: Λογότυπο ιστοτόπου
