Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Logo
eo: Emblemo

en: Slogan
eo: Slogano

en: Primary links
eo: Ĉefaj ligiloj

en: Secondary links
eo: Duarangaj ligiloj

en: Shortcut icon
eo: Fulmbildeto

en: Use the default logo
eo: Uzu la defaŭltan emblemon

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
eo: Elektu ĉi tie, se vi volas ke la haŭto uzu la defaŭltan emblemon.

en: Use the default shortcut icon.
eo: Uzu la defaŭltan fulmbildeton.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
eo: Elektu ĉi tie se vi volas ke la haŭto uzu la defaŭltan fulmbildeton.
