Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: File path
et: Faili asukoht

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Theme
et: Teema

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Primary links
et: Peamenüü

en: Secondary links
et: Alammenüü

en: Shortcut icon
et: Otsetee ikoon

en: Use the default logo
et: Kasutatakse vaikimisi logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
et: Märgi see, kui tahad, et kasutataks teemaga kaasa pandud logo.

en: Use the default shortcut icon.
et: Kasutatakse vaikimisi otsetee ikooni.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
et: Märgi see, kui tahad, et teema kasutaks vaikimisi otsetee ikooni.

en: Site logo
et: Saidi logo
