Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema

en: Upload
eu: Igo

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Slogan
eu: Leloa

en: Primary links
eu: Esteka nagusiak

en: Secondary links
eu: Bigarren mailako estekak

en: Shortcut icon
eu: Lasterbide ikonoa

en: Use the default logo
eu: Erabili logotipo lehenetsia

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
eu: Markatu gaiak berez dakarren logoa erakutsi dezan.

en: Use the default shortcut icon.
eu: Erabili lasterbide ikono lehenetsia

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
eu: Markatu gaiak dakarren berezko lasterbide ikonoa erabili nahi baduzu.

en: Site logo
eu: Gunearen logoa
