Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Upload
fi: Siirrä

en: Slogan
fi: Iskulause

en: Primary links
fi: Ensisijaiset linkit

en: Secondary links
fi: Toissijaiset linkit

en: Spaces
fi: Tilat

en: Shortcut icon
fi: Pikakuvake (favicon)

en: Use the default logo
fi: Käytä oletuslogoa

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
fi: Valitse tämä, jos haluat käyttää teeman mukana tullutta logoa.

en: Use the default shortcut icon.
fi: Käytä oletuspikakuvaketta

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
fi: Valitse tämä, jos haluat käyttää teeman mukana tullutta pikakuvaketta.

en: Site logo
fi: Sivuston logo
