Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema

en: Upload
gl: Subir

en: Logo
gl: Logotipo

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Primary links
gl: Ligazóns primarias

en: Secondary links
gl: Ligazóns secundarias

en: Shortcut icon
gl: Icona de acceso rápido

en: Use the default logo
gl: Usar o logotipo predefinido

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
gl: Marca esta casilla se queres que o tema use o seu propio logotipo.

en: Use the default shortcut icon.
gl: Usar a icona de acceso rápido predefinida.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
gl: Marque aquí se quere que o tema empregue a icona de acceso rápido predefinido.
