Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Slogan
gu: સૂત્ર

en: Shortcut icon
gu: શૉર્ટકટ આઇકોન
