Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: File path
hi: दस्तावेज पथ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Theme
hi: थीम

en: Upload
hi: अपलोड

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Slogan
hi: नारा

en: Primary links
hi: प्रमुख लिंक्स

en: Secondary links
hi: सह-प्रमुख लिंक्स

en: Shortcut icon
hi: शॉर्टकट चिह्न
