Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Upload
hr: Otpremi

en: Primary links
hr: Primarni linkovi

en: Secondary links
hr: Sekundarni linkovi

en: Shortcut icon
hr: Ikona prečaca

en: Use the default logo
hr: Koristi zadani logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
hr: Klikni ovdje ukoliko želiš koristiti logo koji je došao uz temu.

en: Use the default shortcut icon.
hr: Koristi zadanu ikonicu.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
hr: Označite ovdje ako želite koristi zadanu ikonicu.

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta
