Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Theme
hu: Smink

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Logo
hu: Logó

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Primary links
hu: Elsődleges hivatkozások

en: Secondary links
hu: Másodlagos hivatkozások

en: Shortcut icon
hu: Webhely ikon

en: Use the default logo
hu: Alapértelmezett logó használata

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
hu: A smink alapértelmezett logójának használatához be kell jelölni.

en: Use the default shortcut icon.
hu: Alapértelmezett webhely ikon használata

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
hu: Akkor kell bejelölni, ha a smink alapértelmezett webhely ikonját kívánjuk használni.

en: Site logo
hu: Webhelylogó
